Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat hayatımızın hemen hemen her alanında ihtiyacımızın olduğu bir kavramdır. İnsanlar taşınmak ya da bir yerden başka bir yere kolay taşınamayan eşyalarını götürmek için nakliye firmalarından yardım alırlar. Günümüzde de bilindiği üzere çok fazla denilebilecek kadar nakliyat firması bulunmaktadır. Lakin bu hepsine güvenebileceğiniz anlamına gelmez.

Çetin Nakliyat , özmal araçları ,eğitimli ve yetkin personeli ve aynı paralelde modern tedarikçi yapısı ile müşterilerinin hammadde,yarı mamul ve bitmiş ürünlerinin yurt içinde dağıtımın yapılması ve tüm limanlardan işletmelere işletmelerden limanlara dağıtım sağlamaktadır.

Çetin Taşımacılık siz değer verdiğiniz eşyalarınızı güven ile taşımak istersiniz. Ama çoğu firma sizin eşyalarınıza sizin verdiğiniz değeri vermez ve bazen eşyalarınız zarar görebilir. İşte bu gibi durumlarda nakliyat hizmetlerini en doğru şekilde sağlayan firmaya ihtiyaç duyarsınız. Çetin Nakliye düşüncesi olarak eşyalarınız zarar gördükten sonra üzülmektense nakliye işinin en başında doğru firmayı seçmek çok önemlidir. İşte tam bu noktada size sunduğumuz hizmetler ile karşınızdayız.

  • Çetin Nakliye ve hasarlara karşı sigortalı hizmet
  • Montajlı ürünlerin demontajı ve paketlenmesi
  • Diğer eşyaların kutulanması, sarılması ve paketlenmesi
  • Taşınılan yeni adreste demontajı yapılan mobilyaların montajı
  • Firmamız son aşamada müşteri memnuniyeti .

Çetin Evden Eve Nakliyat 2021 © Çerkezköy / Tekirdağ - Tüm Hakları Saklıdır.

Made with Mobirise - Go now